KTO TWORZY WYTWÓRNIĘ PIKSELI?

O NAS

Trzy żywioły, trzy charaktery, jedna Wytwórnia Pikseli.
Każde z nas ma inne upodobania i sposób patrzenia na świat. Łączy nas za to nowoczesna technologia i pasja tworzenia. 

Michał Domański

CREATIVE MANAGER

Ekspert w komunikacji biznesowej i międzyludzkiej, co potwierdzają zarówno jego talenty, zdobyte wykształcenie, jak i ludzie, którzy mieli okazję go poznać. W Wytwórni Pikseli odpowiada nie tylko za pion produkcji video, ale przede wszystkim zarządza projektami dla kluczowych klientów. W komunikacji stawia na indywidualne podejście, uważnie słucha, doradza i elastycznie dostosowuje działania do ograniczeń danego projektu. Na wypadek nieprzewidzianych trudności zawsze ma plan awaryjny, dzięki czemu klienci chwalą wyjątkową jakość współpracy i poczucie bezpieczeństwa w osiąganiu założonych celów biznesowych.

Ukończył z wyróżnieniem Psychologię Biznesu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest licencjonowanym pilotem drona. W wolnym czasie śledzi rozwój technologii blockchain, AI oraz prowadzi własny kanał na YouTube na temat synkretycznego postrzegania życia.

Talenty Gallupa:

creative manager strategia biznesowa

Grzegorz Stodolny

CREATIVE MANAGER

Zajmuje się fotografią produktową, filmowaniem, a także budowaniem strategii i komunikacji, planowaniem i wieloma rzeczami, które „dzieją się same”. Zakłada, że wszystko co robi współpracując z firmą, ma mieć cel i przynieść odpowiedni, założony efekt. Stąd zawsze stara się odpowiednio poznać klienta, aby wyeksponować jego największe zalety. Kieruje się tym zarówno przy tworzeniu katalogów, scenariuszy jak i stron internetowych.

Ukończył Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Akademię Fotografii. W wolnym czasie podróżuje i gra na gitarze.

Talenty Gallupa:

art director grafika

Danuta Słowik

ART DIRECTOR

Artystka z powołania i wykształcenia. Odpowiada za wygląd i funkcjonalność tego, co tworzy Wytwórnia Pikseli. Posiada bardzo wysokie wyczucie i zrozumienie estetyki, które w połączeniu ze zdobytą wiedzą, profesjonalizmem oraz manualnymi zdolnościami pozwala przekuć cele marketingowe w unikalne kreacje. Przyjmuje wyzwania z uśmiechem na twarzy i doskonale radzi sobie w sytuacjach kryzysowych, gdy szybka reakcja na potrzeby klienta jest kluczowa.

Ukończyła liceum plastyczne o profilu „Reklama wizualna”, a następnie krakowskie ASP z dyplomem Pracowni Form Reklamowych na Wydziale Grafiki. Kiedy nie projektuje, to czyta książki podróżnicze i planuje kolejne wyjazdy. W jej kalendarzu zawsze można znaleźć co najmniej kilka zaplanowanych wypraw na przyszłość.

Talenty Gallupa: