KTO TWORZY WYTWÓRNIĘ PIKSELI?

O NAS

Trzy żywioły, trzy charaktery, jedna Wytwórnia Pikseli. Każde z nas ma inne upodobania i sposób patrzenia na świat. Łączy nas za to nowoczesna technologia i pasja tworzenia. Myślenie to nasza najmocniejsza strona. Daj nam pomyśleć o Twojej firmie.

Michał Domański

CREATIVE MANAGER
Ekspert w komunikacji biznesowej jak i międzyludzkiej, co potwierdzają zarówno jego talenty, zdobyte wykształcenie jak i ludzie, którzy mieli okazję go poznać. W Wytwórni Pikseli odpowiada nie tylko za pion produkcji video, ale przede wszystkim zarządza projektami dla kluczowych klientów. W komunikacji stawia na indywidualne podejście, uważnie słucha, doradza i elastycznie dostosowuje działania do ograniczeń danego projektu. Na wypadek nieprzewidzianych trudności zawsze ma plan awaryjny, dzięki czemu klienci chwalą wyjątkową jakość współpracy i poczucie bezpieczeństwa w osiąganiu założonych celów biznesowych.

Ukończył z wyróżnieniem Psychologię Biznesu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest licencjonowanym pilotem drona. W wolnym czasie śledzi rozwój technologii blockchain, AI oraz prowadzi własny kanał na YouTube na temat synkretycznego postrzegania życia.

Talenty Gallupa:

Grzegorz Stodolny

CREATIVE MANAGER

Zajmuje się fotografią produktową, filmowaniem, a także budowaniem strategii i komunikacji, planowaniem i wieloma rzeczami, które „dzieją się same”. Zakłada, że wszystko co robi współpracując z firmą ma mieć cel i przynieść odpowiedni, założony efekt. Stąd zawsze stara się odpowiednio poznać klienta, aby wyeksponować jego największe zalety. Kieruje się tym zarówno przy tworzeniu katalogów, scenariuszy czy stron internetowych.

Ukończył Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Akademię Fotografii. W wolnym czasie podróżuje i gra na gitarze.

Talenty Gallupa:

Danuta Słowik

ART DIRECTOR
Artystka z powołania i wykształcenia. Odpowiada za wygląd i funkcjonalność tego co tworzy Wytwórnia Pikseli. Posiada bardzo wysokie poczucie i zrozumienie estetyki, które w połączeniu ze zdobytą wiedzą, profesjonalizmem oraz manualnymi zdolnościami pozwala przekuć cele marketingowe w unikalne kreacje. Przyjmuje wyzwania z uśmiechem na twarzy i doskonale radzi sobie w sytuacjach kryzysowych, gdy szybka reakcja na potrzeby klienta jest kluczowa.

Ukończyła liceum plastyczne o profilu „Reklama wizualna”, a następnie krakowskie ASP z dyplomem Pracowni Form Reklamowych na Wydziale Grafiki. Kiedy nie projektuje, to czyta książki podróżnicze i planuje kolejne wyjazdy. W jej kalendarzu zawsze można znaleźć co najmniej trzy zaplanowane wyprawy na przyszłość

Talenty Gallupa: