Stała obsługa

Celem naszej pracy jest ułatwienie przedsiębiorcom funkcjonowania i usprawnienie procesów marketingowych. Dzięki wdrożeniu w kontekst Twojej firmy wiemy, do czego dążyć, co znacznie przyspiesza komunikację. Rozłożenie dużych projektów w czasie pozwala też na rozliczenia abonamentowe, co sprawia, że działania promocyjne nie są dla Ciebie dużym jednorazowym obciążeniem dla budżetu.

Czy więc taka forma jest dla Ciebie? Największe zalety stałej współpracy płynące dla klienta prezentujemy poniżej.
doradztwo szybki czas reakcji kampanie social media

SPÓJNA BAZA MATERIAŁÓW

Masz pewność, że materiały, które od nas otrzymasz, będą funkcjonować w ramach jednej linii graficznej, zgodnej z określoną strategią, budując stabilny wizerunek Twojej marki. Znamy Twój produkt i rynek, na którym funkcjonujesz, a do tego język techniczny, którego używasz. To wszystko razem przyspiesza komunikację i pozwala wejść na wyższy poziom wspólnego działania!

SZYBSZY CZAS REAKCJI

Klienci, z którymi długo współpracujemy, mają u nas wyższy priorytet. Dzięki posiadanej bazie materiałów, jak np. zdjęcia produktowe i dane techniczne Twoich produktów, jesteśmy w stanie sprawniej reagować na bieżące potrzeby. Dodatkowo znamy już cele i strategię Twojej firmy – nie musisz nam jej tłumaczyć przy każdym kolejnym projekcie.

PRZEWIDYWANIE POTRZEB

Stale obserwujemy Twoją firmę. Dzięki temu jesteśmy w stanie z wyprzedzeniem zauważyć, czego będziesz potrzebował i odpowiednio wcześniej to zasygnalizować, tworząc razem kalendarz działań. Oszczędza to nerwów i ułatwia planowanie wydatków, bo tworzenie materiałów “na ostatnią chwilę” generuje większe koszty.

DORADZTWO

Staramy się przyjmować aktywną rolę we współpracy, a nie jedynie wykonywać polecenia. Podczas prowadzenia działań na bieżąco sugerujemy możliwe rozwiązania, których firma mogła nie brać pod uwagę. Podpowiadamy również, jak najefektywniej zagospodarować posiadany budżet.

Jeszcze więcej możliwości

To tylko część benefitów, które płyną z dobrego partnerstwa. Przy szerokiej współpracy zajmujemy się również dodatkowymi działaniami jak koordynowanie kampanii Google Ads i facebook, prowadzenie profili w mediach społecznościowych czy pozycjonowanie. Wszystko załatwisz w jednym miejscu. Wspieramy Twoją firmę, aby osiągnęła jak najlepsze efekty!Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Zacznij od kontaktu już teraz! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 🙂