KLIENT:

ZASADA TRANS SPEDITION

ZAKRES PRAC:
OPIS:
OPIS:

Grupa Zasada to jedna z najstarszych grup kapitałowych w Polsce. Częścią grupy jest m.in. firma Zasada Trans Spedition, która od 20 lat skutecznie dostarcza klientom usługi transportowe. Firma wykorzystuje flotę 400 samochodów ciężarowych z naczepami, które przemierzają 20 mln km rocznie, rozwożąc 200 tys. ton ładunku do 16 krajów.

Naszym zadaniem było stworzenie krótkiego filmu, obrazującego początki oraz późniejszy rozwój firmy, bazując na dostarczonych materiałach archiwalnych, jak również zebranych na potrzeby filmu ujęciach filmowych z ziemi i z powietrza.

Ponieważ dostarczone przez klienta materiały archiwalne były dość słabej jakości i niskiej rozdzielczości, trzon części historycznej filmu oparliśmy na animowanej linii czasu, która dodała dynamiki prezentowanym zdjęciom statycznym, a jednocześnie umożliwiła nam odwrócenie uwagi od niskiej jakości materiałów.

Film po raz pierwszy został zaprezentowany w 2016 r., podczas uroczystego otwarcia nowo powstałego Małopolskiego Parku Logistyki w Targowisku o powierzchni magazynowej 27 000 m kw.

Film o historii firmy z okazji 20-lecia działalności

Odtwórz wideo