Kreacja

Wszyscy wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie – nie pozostawiaj go przypadkowi. Pomagamy przedsiębiorcom uporządkować lub wykreować wizerunek. Wiemy, jak wyeksponować najlepsze cechy Twojej firmy i zainteresować klientów Twoimi produktami. Dbamy o to, aby komunikacja marki była spójna i idealnie dopasowana do branży.

Aby zrobić to dobrze, chcemy w pełni zrozumieć Twój biznes.

projektowanie graficzne fotografia video animacja strony www copywriting

PROJEKTOWANIE
GRAFICZNE

Oferujemy rozwiązania z szeroko pojętej dziedziny grafiki. Przygotowujemy kompletne systemy identyfikacji wizualnej, wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, katalogi ofertowe, reklamy prasowe oraz inne materiały do druku. Nie boimy się wyzwań i niecodziennych pomysłów. Rozbudzamy zmysły poprzez niebanalne układy, przemyślaną koordynację kolorów i odpowiedni dobór fontów.

STRONY WWW

Masz kilka sekund, aby zainteresować odbiorcę. Dobra strona to taka, na której klient w ciągu chwili dostaje wszystkie najważniejsze informacje. Dlatego czuwamy nad logiką strony, sprawnym poruszaniem się po niej i powstawaniem tekstów. Eksponujemy to, co firma ma najważniejszego do zakomunikowania. Kluczem do sukcesu jest właściwa selekcja informacji i odpowiedni projekt graficzny. Dbamy nie tylko o najwyższy poziom estetyki i funkcjonalności naszych stron, ale także właściwe wyświetlanie na różnych urządzeniach mobilnych.

PREZENTACJE

A gdyby zamiast tradycyjnego katalogu ofertowego, wręczonego na spotkaniu, przygotować konkretne 10 slajdów, które skutecznie zobrazują to, co chcesz przekazać klientowi? Dobrze uporządkowana wiedza potrafi zdziałać cuda. Podczas wystąpienia wizualne wskazówki prezentacji multimedialnej pomogą utrzymać uwagę klienta i sprawią, że Twoja firma zostanie lepiej zapamiętana. Prezentacje możesz również wysłać mailem, budując profesjonalny wizerunek firmy. Wielu naszych klientów niezwykle docenia przygotowywane przez nas prezentacje PowerPoint, jako wyjątkowo skuteczne narzędzie w swojej komunikacji.

FOTOGRAFIA

Zdjęcia to bardzo ważny element biznesu. Pozwalają budować zaufanie - do ludzi, jak i do produktu. Dużo łatwiej jest wykonać telefon, kiedy wiemy, jak wygląda osoba po drugiej stronie słuchawki. Chętniej też kupowany jest produkt, który możemy zobaczyć z wielu perspektyw, co pozwala łatwiej pokazać jego unikatowe cechy - wszak obraz mówi więcej niż tekst, zwłaszcza w obecnych czasach komunikacji obrazkowej! Realizujemy zdjęcia biznesowe, produktowe, tworzymy również reportaże z konferencji i imprez firmowych. Dysponujemy własnym mobilnym sprzętem studyjnym, dzięki czemu możemy stworzyć studio fotograficzne w dowolnym miejscu, zarówno w biurze jak i fabryce, gdzie towar zjeżdża dopiero z linii produkcyjnej.

VIDEO
I ANIMACJA

Jeśli chcesz opowiedzieć historię lub opisać proces - film to najlepsze rozwiązanie. Pozwala utrzymać uwagę widza i pokazać mu dokładnie to, co chcesz. To właśnie ruchomy obraz najłatwiej przekazuje emocje, którymi kierujemy się w życiu codziennym, jak również dokonując decyzji zakupowych. Realizujemy filmy promocyjne i produktowe, filmy korporacyjne, jak również całe konferencje - od relacji obrazu na żywo, po komplet nagrań z dowolnej liczby sal wykładowych.

COPYWRITING

Oprócz warstwy wizualnej dbamy również o dostarczanie wartościowych treści. Wliczamy w to zarówno tworzenie tekstów na stronę lub do katalogu, jak i haseł promocyjnych, sloganów reklamowych czy nazw dla produktów. Przeważnie kierujemy się tu metodą – mniej znaczy lepiej.